Profil spol. - PROFIDŘEVO, spol. s r.o. výroba palet a dřevěných obalů, truhlárna

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PROFIL SPOLEČNOSTI

Koncepčně ucelený program výroby a služeb
PROFIDŘEVO, spol. s r.o. zajišťuje ucelený řetězec služeb od výroby až po logistické operace. Firma se profiluje především jako společnost poskytující plný servis v logistických službách s důrazem na zajišťování oběhu transportních obalů. Vlastní výrobní základna obalů je předpokladem k poskytování uzavřeného komplexu služeb.


PROFIDŘEVO, spol. s r.o. je následnickou organizací SDP Logistics, která vyrábí dřevěné obaly průmyslovým způsobem již od roku 1992. Firma se dřevařskou výrobou zabývá na úrovni evropských standardů. Počátkem roku 1999 byl zaveden systém řízení jakosti ISO 9001 .


Logistické služby
Významným krokem v rozvoji firmy je poskytování komplexních logistických služeb. PROFIDŘEVO, spol. s r.o. přebírá paletové hospodářství svých zákazníků od dodávky obalů až po expedici zboží a následný výkup či recyklaci použitých dřevěných obalů.

PROFIDŘEVO, spol. s r.o. tím maximálně zhodnocuje ekonomiku oběhového cyklu obalů. Přebírá odpovědnost za vedení skladu, vyřizování zakázek, komisionování i hladkou distribuci zboží na paletách v rámci České republiky i zemí Evropské unie.

Organizační členění: výrobní závody
Hlavní závod na výrobu dřevěných obalů je lokalizován v Blatně u Loun. Moderní provoz s výkonnými pořezovými linkami a automatickým sbíjecím lisem na palety byl vystavěn na zelené louce v  roce 2000.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky