Palety - PROFIDŘEVO, spol. s r.o. výroba palet a dřevěných obalů, truhlárna

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PALETOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ


PROFIDŘEVO, spol. s r.o. systematicky rozvíjí služby tak, aby dodávky obalů poskytovaly zákazníkům vždy přidanou hodnotu na trhu.
Komplexní služby v oblasti paletového hospodářství umožňuje vlastní výroba obalů v průmyslových závodech, specializovaný logistický terminál na skladování palet, promyšlený systém výkupů a recyklací použitých dřevěných obalů.


VÝROBA PALET 

PROFIDŘEVO, spol. s r.o. se po celou dobu své existence zabývá průmyslovou výrobou dřevěných obalů. Je tradičním prvovýrobcem paletových přířezů, dřevěných palet a atypických transportních obalů.

Služby PROFIDŘEVO, spol. s r.o. maximálně zhodnocují ekonomiku oběhového cyklu dřevěných obalů. Firma poskytuje full servis paletového hospodářství systémem dodávek just-in-time, dodávky do 24 hodin.

Kontakt :

tel.: p. Praska 733 180 087 

e-mail : praska@eur-palety.cz
Ceník paliva


Tradičním sortimentem je průmyslová sériová výroba palet EUR. Firma vlastní surovinové zdroje, vlastní pořezové kapacity a sušárny dříví, proto jsou i tyto palety ošetřeny certifikovaným systémem fytologické ochrany.


Konkurenční výhodou je flotila vlastních kamiónů na velkokapacitní přepravu obalů, která umožňuje flexibilní služby. Dodávky obalů jsou řízeny systémem just-in-time, dodávka do 24 hodin.

Součástí služeb je projektování individuálních konstrukcí obalů dle potřeby zákazníka včetně jejich registrace jako průmyslového vzoru.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky